Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer56341/public_html/tenistarnowo/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1147

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer56341/public_html/tenistarnowo/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2851
O nas – Park Tenisowy – Tarnowo

Park Tenisowy Tarnowo Podgórne to nowoczesny obiekt tenisowy, który powstał w 2019 roku w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego pomiędzy Gminą Tarnowo Podgórne a Stowarzyszeniem Sportowym „Park Tenisowy Olimpia”.

Całoroczna hala tenisowa mieści dwa pełnowymiarowe korty z certyfikowaną nawierzchnią ITF ze sztucznej trawy. Dodatkowo w obiekcie znajduje się hol recepcyjny oraz szatnie z toaletami i prysznicami. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na co dzień obiektem zarządza Park Tenisowy Olimpia – klub mający duże doświadczenie w działalności tenisowej (zarządca obiektu w Poznaniu, organizator Międzynarodowego Turnieju Zawodowego Mężczyzn ATP Challenger Poznań Open). Za szkolenie odbywające się na tarnowskich kortach odpowiada Tarnowski Klub Sportowy KROS.