Szkolenie dorosłych odbywa się w trzech formach: grupowej (4-6 osób), dwójkowej (2 osoby) lub indywidualnej.

Treningi tenisowe realizowane w Parku Tenisowym Tarnowo Podgórne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę TKS KROS. Każdy z trenerów posiada aktualną licencję PZT oraz duże doświadczenie w szkoleniu. Poza kwalifikacjami zawodowymi trenerzy wyróżniają się świetną komunikacją i entuzjazmem w prowadzeniu zajęć.
Niezależnie od wybranej formy treningu zajęcia odbywają się zgodnie z nowoczesną metodyką nauczania i z wykorzystaniem odpowiednio dobranego sprzętu.

Uwaga!
Przychodząc na zajęcia nie musisz mieć własnej rakiety! Na treningi użyczymy swojego sprzętu renomowanej marki Tecnifibre a jeśli zechcesz posiąść swój – chętnie pomożemy w zakupie optymalnej rakiety dla Ciebie!

ZAJĘCIA GRUPOWE

To doskonała forma by rozpocząć swą przygodę z tenisem lub by doskonalić umiejętności poprzez możliwość rywalizacji z innymi graczami.

Cena za miesiąc: mini kort: 150 zł duży kort: 180 zł

ZAJĘCIA DWÓJKOWE

Ta forma świetnie się sprawdzi dla pary znajomych, którzy chcą spędzić aktywnie czas rozwijając swoje umiejętności gry w tenisa.

Cena za miesiąc: 340 zł

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

To zajęcia, które cechuje największa skuteczność nauczania dlatego zalecane są dla osób, które stawiają sobie ambitne cele sportowe.

Cena za jeden trening:
do godz. 15:00 – 130 zł / 1h treningu | po godz. 15.00 – 150 zł / 1h treningu